No products in the cart.
10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (5.00 mm)
$2,247.99 – $2,658.99Price range: $2,247.99 through $2,658.99
Description
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00 mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 10.1 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 5.00 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 10.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99






















