No products in the cart.
10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (4.0 mm)
$1,325.99 – $1,716.99Price range: $1,325.99 through $1,716.99
Description
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 4.0 mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 5.6 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 4.00 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 5.6 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99






















