No products in the cart.
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Chain (6.10 mm)
$9,443.99 – $10,208.99Price range: $9,443.99 through $10,208.99
Description
This classic Miami cuban solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 6.10 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Size | 24 26 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 6.10 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 58 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99























