No products in the cart.
10k White Gold Singapore Chain(1.50 mm)
$210.99 – $240.99Price range: $210.99 through $240.99
Description
This Singapore chain comes in 10k white gold and has a width of 1.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K White Gold |
| Width : | 1.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.50 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















