No products in the cart.
10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (5.00 mm)
$1,374.99 – $1,502.99Price range: $1,374.99 through $1,502.99
Description
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 5.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 5.00 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 8 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























