No products in the cart.
10k White Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
$149.99
Description
This cable link chain comes in 10k white gold and has a width of 0.50 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K White Gold |
| Width : | 0.50 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 0.50 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























