No products in the cart.
Tri-Tone Graduated Open Marquise Earrings in 10k Yellow, White, and Rose Gold
$244.99
Description
Three marquise shapes in yellow, white, and rose gold dance with color on these elegant earrings. Earrings suspended from French wire backs.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.4 grams |
| Metal : | 10K Tri-Color Gold |
| Backing : | French Wire |
| Width : | 6.35 mm |
| Length : | 38.10 mm |
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Dangling&44;Fancy |
| Width | 0.25 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 1.50 in |
| Approximate Weight | 1.4 gram(s) |




