No products in the cart.
new
Textured Endless Hoop Earrings in 14k Yellow Gold(1.2x40mm)
$462.99
Description
These delicate, classic round hoop earrings feature subtle diamond-cut texture.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Diameter : | 40.00 mm |
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 1.58 in |
| Length | 1.58 in |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |







