No products in the cart.
Sterling Silver Textured Angel Wing Earrings
$50.99
Description
Inspiring, textured angel wings flutter beautifully as they hang from these gorgeous sterling silver earrings. Earrings are approximately 27mm long and hang from Euro wires.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Backing : | French Wire |
| Width : | 7.00 mm |
| Length : | 27.00 mm |
Additional information
| Metal | Sterling Silver |
|---|---|
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Fancy&44;Hoops |
| Width | 0.25 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 1.06 in |




