No products in the cart.
Rhodium Plated 2.2mm Sterling Silver Sparkle Style Chain (2.20 mm)
$61.99 – $81.99Price range: $61.99 through $81.99
Description
This classic rhodium plated chain is crafted in gleaming sterling silver and has a width of 2.2 millimeters. Featuring a sparkle chain design, it is secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Other |
Additional information
| Weight | 4.3 lbs |
|---|---|
| Size | 16 20 24 |
| Metal | Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Sparkle, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Other |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























