No products in the cart.
Polished Love Knot Earrings with Interlocking Rings in Sterling Silver(15mm)
$104.99
Description
These polished sterling silver earrings bring an updated sophistication to a classic love knot shape.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 15.00 mm |
Additional information
| Metal | Sterling Silver |
|---|---|
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Love Knot |
| Width | 0.60 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.60 in |








