No products in the cart.
Elephant Pendant in 10k Rose Gold
$215.99
Description
A playful elephant prances at the center of this elegant and whimsical rose gold pendant. The chain is 18 inches long and closes with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Rose Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Length : | 18″ |
| Chain Type : | Box |
| Item Width : | 0.50 in |
| Item Height : | 0.75 in |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18 | 1.2 grams |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Chain Length | 18 |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Spring Ring |
| Item Height | 0.75 in |
| Item Width | 0.50 in |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |