No products in the cart.
Double Extendable Cable Chain in 14k Rose Gold (1.20 mm)
$425.99
Description
Double extendable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 1.2 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99























