No products in the cart.
Diamond Cut Bead Links Pendant Chain in Two Tone Gold (3.50 mm)
$284.99 – $308.99Price range: $284.99 through $308.99
Description
Pendant chain featuring diamond cut bead links crafted in 14k two tone gold and measuring 3.5 millimeters in width. Secured with a spring ring clasp. Available in sizes 16 inches and 18 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Width : | 3.50 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead,Fancy,Pendant, |
| Width | 3.50 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |




