No products in the cart.
new
Cross Pendant with Black Enamel in 14k Yellow Gold
$451.99
Description
This elegant and simple gold crucifix features the contrast of black enamel.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.3 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.62 in |
| Item Height : | 1.25 in |
Additional information
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.25 in |
| Item Width | 0.62 in |
| Approximate Weight | 2.3 gram(s) |