No products in the cart.
4.0mm 14k Yellow Gold Classic Solid Miami Cuban Chain
$4,879.99 – $7,005.99Price range: $4,879.99 through $7,005.99
Description
This classic solid Miami cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
Additional information
| Weight | 21.9 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 26 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | N/A |
| Chain Type | 0 |
| Clasp | 0 |
| Approximate Weight | 21.9 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99























