No products in the cart.
14K Yellow Gold Yours Truly Initial J Stud Earrings
$134.99
Description
Chic 14K yellow gold “Yours Truly” Initial J stud earring featuring a sleek polished finish and minimalist design. A timeless personalized piece that adds elegance and individuality perfect for daily wear or as a meaningful gift.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.3 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 5.50 mm |
| Length : | 6.40 mm |
Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs, |
| Width | 5.50 mm |
| Backing | Push Back |
| Length | 6.40 mm |
| Approximate Weight | 0.3 gram(s) |



