No products in the cart.
14K Yellow Gold Yours Truly Initial G Stud Earrings
$154.99
Description
Elegant 14K yellow gold “Yours Truly” Initial G stud earring featuring a polished finish and refined minimalist design. This personalized piece adds a touch of timeless charm, making it perfect for everyday elegance or a thoughtful, meaningful gift.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.4 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 5.50 mm |
| Length : | 6.40 mm |
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs, |
| Width | 5.50 mm |
| Backing | Push Back |
| Length | 6.40 mm |
| Approximate Weight | 0.4 gram(s) |







