No products in the cart.
14k Yellow Gold Thin Twisted Shiny Bangle (2.50 mm)
$944.99
Description
The intricate twisted motif highlights the impeccable style of this slender slip-on bangle. Gorgeous in 14k yellow gold and comes in size 8 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 2.50 mm |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8” | 3 grams |
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Size | 8 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.12 in |
| Approximate Weight | 3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99














