No products in the cart.
14K Yellow Gold Starfish MOP Charm Pendant
$657.99
Description
Embrace oceanic elegance with this 14K yellow gold starfish charm, gracefully inlaid with Mother of Pearl for a luminous finish. Its polished silhouette captures seaside charm in a refined keepsake perfect for beach lovers, mermaid hearts, or as a playful addition to a charm collection.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.7 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Length : | 22.00 mm |
| Width : | 17.00 mm |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 17.00 mm |
| Length | 22.00 mm |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99







