No products in the cart.
14k Yellow Gold Serpent Necklace
$2,876.99
Description
This Serpent necklace is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & closes with a tension clasp. This stunning piece is a classic everyday wear for anyone’s collection. Measuring 18 inches in length.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18 | 8.9 grams |
Additional information
| Weight | 8.9 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Chain Type | Link |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 8.9 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99








