No products in the cart.
14k Yellow Gold Script LOVE Necklace
$770.99
Description
The beautifully crafted LOVE in script style highlights the charming look of this chain necklace. Crafted in 14k yellow gold and measures 18 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rolo |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 2.5 grams |
Additional information
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Chain Type | Rolo |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.5 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99










