No products in the cart.
14k Yellow Gold Rounded Paperclip Chain Necklace
$2,867.99
Description
Gorgeously rounded links of attractive paperclip chain adorn this uniquely bold 14k yellow gold chain necklace. Necklace is 18 inches long, 8.5mm wide, and closes with an invisible clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 12.5 grams |
Additional information
| Weight | 12.5 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Approximate Weight | 12.5 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99











