No products in the cart.
14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (4.00 mm)
$9,256.99 – $11,096.99Price range: $9,256.99 through $11,096.99
Description
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.00 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Franco |
Additional information
| Weight | 41.5 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Franco, |
| Width | 4.00 mm |
| Chain Type | Franco |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 41.5 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99























