No products in the cart.
14k Yellow Gold Polished X Profile Ring
$408.99 – $432.99Price range: $408.99 through $432.99
Description
This elegantly polished 14k yellow gold ring features a modern “X” shaped profile. Ring sizes 7 and 8.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 1.7 grams |
| 8 | 1.8 grams |
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Size | 7, 8 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Approximate Weight | 1.7 gram(s) |
Related products
14k White Gold Common Prong Round Diamond Eternity Ring
$3,673.99 – $4,339.99Price range: $3,673.99 through $4,339.99






