No products in the cart.
14K Yellow Gold Pebble Bead Chain (4.00 mm)
$1,440.99
Description
Add timeless elegance to your jewelry collection with this 14K yellow gold 18 inches pebble bead chain necklace, featuring a polished finish and secure lobster clasp for easy wear. The dainty pebble bead design offers a subtle sparkle perfect for layering or showcasing as a solo piece.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Bead |
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead,Fancy, |
| Width | 4.00 mm |
| Chain Type | Bead |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99





















