No products in the cart.
new
14k Yellow Gold Oval Virgin Mary Earring
$266.99
Description
14K yellow gold Virgin Mary stud earrings with a detailed religious design and polished diamond-cut finish. A meaningful, faith-inspired gift perfect for daily wear. 7.5mm with secure pushback clasps.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.1 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.00 mm |
| Length : | 7.50 mm |
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.24 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.30 in |
| Approximate Weight | 1.1 gram(s) |



