No products in the cart.
14k Yellow Gold Mini Star Charm
$75.99
Description
Cast amongst the stars, this beautiful 14k yellow gold high polish Mini Star Charm is dazzling on any necklace or bracelet.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 4.90 mm |
| Item Height : | 7.20 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm, |
| Item Height | 7.20 mm |
| Item Width | 4.90 mm |