No products in the cart.
14k Yellow Gold Mini Blue Enamel Evil Eye Charm
$159.99
Description
This beautiful 14k yellow gold Mini Blue Enamel Evil Eye Charm comes in a high polish & dangles beautifully from your necklace or bracelet. Uniquely add a little pop of color to your outfit.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.4 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 6.00 mm |
| Item Height : | 12.00 mm |
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm, |
| Item Height | 12.00 mm |
| Item Width | 6.00 mm |
| Approximate Weight | 0.4 gram(s) |