No products in the cart.
14k Yellow Gold Mens Necklace with Track Design Links (5.00 mm)
$2,989.99
Description
Rail themed links with twisted border sections highlight the classic elegance of this men’s chain necklace. Made of 14k yellow gold, this measures 20 inches and secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 5.00 mm |
| Chain Type : | Cable |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 20” | 13.3 grams |
Additional information
| Weight | 13.3 lbs |
|---|---|
| Size | 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Approximate Weight | 13.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99









