No products in the cart.
14k Yellow Gold Mens Bracelet with Rail Motif Links (5.00 mm)
$1,573.99
Description
Showcasing a delightful train track style with border twisted sections, this men’s bracelet is crafted in fine 14k yellow gold. Measures 8 1/2 inches and secured with a lobster lock.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.00 mm |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5” | 7 grams |
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy&44;Link |
| Approximate Weight | 7 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99













