No products in the cart.
new
14k Yellow Gold Mariner Style Link Childrens ID Bracelet (2.10 mm)
$703.99
Description
Shiny mariner style links highlight the classic look of this Childrens ID bracelet. Made of 14k yellow gold and measures 6 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 2.10 mm |
| Chain Type : | Mariner |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 6” | 2.8 grams |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Size | 6 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Link&44;Mariner |
| Width | 0.13 in |
| Chain Type | Mariner |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99










