No products in the cart.
new
14k Yellow Gold High Polish Textured Ankh Pendant
$708.99
Description
This highly fashionable Textured Ankh Pendant is crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & hangs from a sleek bail. Perfect for pairing with any basic chain.
Product Details:
| Approximate Weight : | 3.7 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.75 in |
| Item Height : | 1.75 in |
Additional information
| Weight | 3.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.75 in |
| Item Width | 0.75 in |
| Approximate Weight | 3.7 gram(s) |