No products in the cart.
14k Yellow Gold High Polish Open Curved Paperclip Bracelet (3.30 mm)
$669.99
Description
This Open Curved Paperclip bracelet beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & closes with a lobster clasp. Available in a 7 inches length.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 3.30 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 2.8 grams |
Additional information
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.13 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |









