No products in the cart.
14k Yellow Gold Hexagon Stud Earrings
$207.99
Description
These lovely 14k yellow gold hexagon stud earrings will decorate your ears with brilliant, classic shine. Post earrings are held in place by pushback clasps.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.8 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 8.00 mm |
| Length : | 8.80 mm |
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.38 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.38 in |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |




