No products in the cart.
14k Yellow Gold Enameled Strawberry Childrens Earrings
$232.99
Description
She will rejoice with the deliciousness of summer fruit when she wears these unique 14k yellow gold and enamel strawberry earrings. childrens earrings are held in place by screw clasps.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.9 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Screw Back |
| Width : | 5.60 mm |
| Length : | 6.50 mm |
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.22 in |
| Backing | Screw Back |
| Length | 0.26 in |
| Approximate Weight | 0.9 gram(s) |




