No products in the cart.
14k Yellow Gold Earrings with Polished Open Diamond Motifs
$486.99
Description
A sublime collection of polished open diamond shapes joins to create these unique 14k yellow gold earrings. Earrings hang from Euro wires.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | French Wire |
| Width : | 25.40 mm |
| Length : | 44.50 mm |
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 1.00 in |
| Backing | French Wire |
| Length | 1.75 in |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |



