No products in the cart.
14K Yellow Gold Drop Star Charm Beaded Hoop Earrings
$505.99
Description
These Drop Star Charm Beaded Hoop earring with a delicate star charm that dances in the light are so much fun! Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & a push back closure.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.1 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 13.50 mm |
| Length : | 16.20 mm |
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy&44;Hoops |
| Width | 1.00 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 1.00 in |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |





