No products in the cart.
14k Yellow Gold Diamante Flex Bracelet (5.80 mm)
$4,500.99
Description
The Diamante Flex bracelet is a unique addition to complete your look & express your style. Great for layering or wearing independently. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & a box clasp. Measuring 7 inches in length.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Box Clasp |
| Width : | 5.80 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 16.3 grams |
Additional information
| Weight | 16.3 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 16.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Mariner Link Bracelet (4.50 mm)
$585.99 – $668.99Price range: $585.99 through $668.99


















