No products in the cart.
14k Yellow Gold Delta Symbol Chain Necklace
$544.99
Description
An eye-catching open inverted triangle section beautifully complements the fine chain of this 14k yellow gold necklace. Measures 18 inches and secured with a spring ring lock.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 2.2 grams |
Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |









