No products in the cart.
14k Yellow Gold Childrens Bangle with Diamond Cuts (5.50 mm)
$806.99
Description
Truly adorable, this Childrens bangle is designed with woven inspired diamond cuts. A beauty at 5 1/2 inches, this is made of 14k yellow gold.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.50 mm |
| Clasp : | Snap Lock |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 5.5” | 3.3 grams |
Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Size | 5.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Weave |
| Width | 0.13 in |
| Clasp | Snap Lock |
| Approximate Weight | 3.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99










