No products in the cart.
14k Yellow Gold Cancer Stud Earrings
$214.99
Description
This set of Cancer Stud earrings is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & secures with push backs. These beautiful studs are hand crafted & such a beautiful piece for that cancer in your life. Dont forget the matching necklace!
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.90 mm |
| Length : | 4.60 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Studs, |
| Width | 0.28 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.16 in |







