No products in the cart.
14k Yellow Gold Brick Omega Bracelet (3.20 mm)
$1,684.99
Description
This Brick Omega bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring 7 inches in length.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Box Catch |
| Width : | 3.20 mm |
| Chain Type : | Omega |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 7.2 grams |
Additional information
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Omega, |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Box Catch |
| Adjustable Size | Omega |
| Approximate Weight | 7.2 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99













