No products in the cart.
14k Yellow Gold Bee Stud Earrings
$242.99
Description
Each of these beautiful earrings features a lovely, polished 14k yellow gold bee. Post earrings are held in place by pushback clasps.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.00 mm |
| Length : | 6.80 mm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.50 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.50 in |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |







