No products in the cart.
14k Yellow Gold Beaded U Link Chain Necklace
$751.99
Description
Lovely “U”-shaped links and polished beads adorn the front of this stunning 14k yellow gold necklace. Necklace is 18 inches long and closes with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 3.3 grams |
Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99









