No products in the cart.
14k Yellow Gold 7 inch Bracelet with Polished Charms
$335.99
Description
The lovely charms of this eye-catching 14k yellow gold bracelet capture celestial themes and hopes of luck and prosperity. Bracelet is 7 inches long and closes with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 1.2 grams |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99













