No products in the cart.
14k Yellow Gold 7 inch Bracelet with Compass (1.00 mm)
$202.99
Description
Always find your way when you wear this wonderful 14k yellow gold bracelet with a lovely polished compass. Bracelet is 7 inches long and closes with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Width : | 1.00 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 0.7 grams |
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99



















