No products in the cart.
14k Yellow and Rose Gold Mom Necklace
$473.99
Description
A sweet heart of rose gold contrasts beautifully with yellow 14k two tone gold in this heartfelt “Mom” necklace. Necklace is 18 inches long and closes with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 2 grams |
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |
Related products
4.0mm 14k Two Tone Gold Reversible Omega Necklace
$2,955.99 – $3,205.99Price range: $2,955.99 through $3,205.99



