No products in the cart.
14k White Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,269.99 – $1,662.99Price range: $1,269.99 through $1,662.99
Description
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 5.4 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Box, |
| Width | 2.50 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 5.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99























