No products in the cart.
14k White Gold Necklace in a Round Omega Chain Style
$1,410.99 – $1,723.99Price range: $1,410.99 through $1,723.99
Description
A fabulous classic in the form of a round omega chain 14k white gold necklace.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 0.06 in |
| Chain Type : | Omega |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 16” | 6.1 grams |
| 17” | 6.6 grams |
| 18” | 6.9 grams |
| 20” | 7.7 grams |
Additional information
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Size | 16, 17, 18, 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.06 in |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 6.1 gram(s) |
Related products
14k White Gold Thin Motif Round Omega Necklace
$1,029.99 – $1,097.99Price range: $1,029.99 through $1,097.99
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99









